info
عکس ایستگاه اتوبوس شیدائی
category

ایستگاه اتوبوس شیدائی محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیدائی

ایستگاه اتوبوس شیدائی (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان بابائیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی انبار شرکت خوشگوار، ظروف یکبار مصرف غفاری، پلاسکو پخش خیری، مرکز ترک اعتیاد کاشانه ترنم سبز و شرکت طراحی آسیابان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیدائی تهران

ایستگاه اتوبوس شیدائی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله حکیمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شیدائی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیدائی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیدائی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیدائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیدائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیدائی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین صنعت و پیشوا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo