info
عکس ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم)
category

ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم)

ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) (ایستگاه دوچرخه) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان نگارستان نهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه دوچرخه در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید catwalk و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، طباخی کاج، تک ستاره، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید و بنیاد فرش رسام عرب زاده قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه زی‌ رو (رودبار)
  بلوار میرداماد، تقاطع رودبار
 • ایستگاه زی‌ رو (شریعتی-ساختمان شهرداری)
  شریعتی، بین ویرا و کامیار
 • ایستگاه زی‌ رو (خانه سام)
  پاسداران، بین بوستان پنجم و بوستان ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 08 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 08 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه زی‌ رو (نگارستان نهم) ندارد.
  neshan logo