info
عکس شیرینی کوهرنگ
category

شیرینی کوهرنگ (محله زیتون کارمندی، اهواز)

شیرینی‌سرا
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیرینی کوهرنگ

شیرینی کوهرنگ (شیرینی‌سرا) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان کنارگذر شهید سلیمانی واقع شده است. این قنادی یکی از سیزده شیرینی‌سرا در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین رستوران کوهرنگ، بیمه تکمیلی دانا، فروشگاه دیابتی - رژیمی (دایت کالا)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات خوزستان و شرکت ترانه سرای پارس Ubelit قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده شیرینی کوهرنگ واقع شده‌اند:

 • کارگاه شیرینی ناب
  (3.0)
  شهید سلیمانی، شهرک صنعتی، بین فاز 1 و شاهد2
 • فروش کلوچه های دزفولی
  (5.0)
  حجت، بین زاهد و وطن
 • شیرینی سنتی کرمانشاه عالیجناب
  (3.5)
  شهید سلیمانی، زهره، بین شهید جهانگیری و شهید عباسی
 • شیرینی سنتی عالیجناب
  (5.0)
  شهید سلیمانی، بین زمرد و زمزم
 • کندو عسل
  (2.8)
  زیتون، ظهرابی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کامرانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی کوهرنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی کوهرنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی کوهرنگ ندارد.
  neshan logo