info
عکس سوپر مارکت حیدر بابا
category

سوپر مارکت حیدر بابا محله بهجت آباد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حیدر بابا

سوپر مارکت حیدر بابا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بهجت آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و مرکز خرید پرنیان و همچنین پمپ بنزین زرتشت، هتل کارون، رستوران چینی، زاگرس پوش و دفتر سفیران الوپیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حیدر بابا واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه مهدی
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، 16/1
 • سوپرمارکت سورنا (یوسف آباد)
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، بین 10/1 و نیمتاج سلماسی
 • فروشگاه نیکوکار
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و دوم و بیستم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فصیحی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حیدر بابا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حیدر بابا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حیدر بابا ندارد.
  neshan logo