info
عکس رستوران هوایی دهکده شاندیز
category

رستوران هوایی دهکده شاندیز

درباره‌ی رستوران هوایی دهکده شاندیز

رستوران هوایی دهکده شاندیز (رستوران) در خراسان رضوی، شهرستان بینالود، بخش شاندیز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دهکده شاندیز و عکاسخانه سنتی سعید فرهی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران هوایی دهکده شاندیز

رستوران هوایی دهکده شاندیز در شهر null یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند شیشلیک صفدری و دهکده شاندیز قرار دارند.

چطور به رستوران هوایی دهکده شاندیز برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر برای رفتن به رستوران هوایی دهکده شاندیز را به شما نشان می‌دهد تا با خیالی آسوده اوقات خوشی در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

رستوران هوایی دهکده شاندیز در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. ایستگاه اتوبوس ویرانی 45 نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران هوایی دهکده شاندیز است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. یادتان باشد اگر به رستوران هوایی دهکده شاندیز رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به رستوران هوایی دهکده شاندیز


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران هوایی دهکده شاندیز واقع شده‌اند:

 • شیشلیک صفدری
  (4.0)
  شاندیز - مشهد، جاده دهکده شاندیز
 • دهکده شاندیز
  (4.0)
  شاندیز - مشهد، جاده دهکده شاندیز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صولتی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران هوایی دهکده شاندیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران هوایی دهکده شاندیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران هوایی دهکده شاندیز ندارد.
  neshan logo