عکس خانه موزه دکتر سندوزی
category

خانه موزه دکتر سندوزی (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

موزه
4.0
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بیهقی، دوازدهم غربی

موقعیت خانه موزه دکتر سندوزی در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خانه موزه دکتر سندوزی (موزه) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان دوازدهم غربی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو و مرکز خرید آفریقا و همچنین سام سرویس، نمایندگی سامسونگ، سام سرویس، مجموعه حس خوب زندگی، سرویس مصرف کنندگان سامسونگ و پمپ گاز طبیعی بیهقی (ویژه تاکسی) قرار گرفته است.


تصاویر خانه موزه دکتر سندوزی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بیهقی، دوازدهم غربی

تلفن تماس: 88527041

وب‌سایت رسمی: sondoozi.blogfa.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه موزه دکتر سندوزی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه موزه دکتر سندوزی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه موزه دکتر سندوزی تهران ندارد.