عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی (محله کشاورز غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی، مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران و نمایندگی لنوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کشاورز غربی خیابان دکتر قریب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، دکتر قریب است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو کارگر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی، بین رودکی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان امام خمینی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Ali
   سه شنبه 05 بهمن ماه 1400

   ایستگاه ۳۴۹۰

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی ندارد.
  neshan logo