info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی، کلینیک دندانپزشکی کشاورز و آزمایشگاه یکتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جمال زاده قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تهران تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Ali
  سه شنبه 05 بهمن ماه 1400

  ایستگاه ۳۴۹۰


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  کارگر شمالی، بین مجد و براون
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر شمالی، بین مجد و براون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 06 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام خمینی ندارد.
  neshan logo