info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بزرگراه چراغی، مکتب العباس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین جایگاه سوخت ۱۸۶ ورزش، بوستان شهید کاظمی، دبیرستان شهید تهرانی مقدم (شهدای ایران تایر سابق)، ایستگاه مترو عبدل آباد و مرکز مخابرات شهید خوشقدم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو عبدل آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش تهران

در شهر تهران، محله عبدل آباد ، ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه چراغی، مکتب العباس قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو عبدل آباد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس توحید قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید سروری فیاض دبخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بخشنده
  بلوار شکوفه، بلوار بخشنده
 • ایستگاه اتوبوس فدک
  ورامینی، طالقانی، بین ارمغان و سبزینه
 • ایستگاه اتوبوس فرد محمدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد، فرد محمدی، نرسیده به هشتم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مطهری
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش ندارد.
  neshan logo