info
عکس ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر

ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان سعدی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه سکه بانک سپه و پاساژ لباف و همچنین هتل زیبا، مسافرخانه همت، لوازم یدکی تراکتور حسن زاده، پوشاک دوچرخه سواری اسپید و بازرگانی کارینو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر تهران

ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر تهران در شهر تهران، محله ارگ - پامنار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعدی پارک ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارستان والفجر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس مردم
  مصطفی خمینی، علامه شریف رضی
 • ایستگاه اتوبوس فیاض بخش
  امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر ندارد.
  neshan logo