info
عکس بوستان فجر
category

بوستان فجر محله علی ابن ابی طالب، اراک

درباره‌ی بوستان فجر

بوستان فجر (پارک) در محله علی ابن ابی طالب اراک و خیابان کریمی پور واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله علی ابن ابی طالب اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محمود سمبوسه ، سوپر دژم، غلام ده حسین، کتابخانه علی بن ابیطالب و سبزی فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان فجر اراک

برای رفتن به بوستان فجر اراک باید به در محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) شهر اراک بروید. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان مرکزی، اراک، خاتم الانبیا، کریمی پور بروید. بوستان فجر اراک یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک علی ابن ابی طالب(ع) است. فست فودها و رستوران‌های خوبی مانند رستوران ایزی دیزی، رستوران مروارید، کافه رستوران عمو میلاد، کافی شاپ و رستوران ژیوان، رستوران برگ و رستوران عالیجناب در اطراف این پارک قرار دارند. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان فجر اراک می‌توانیم به باغ ملی، حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پارک امیرکبیر اشاره کنیم.

چطور به بوستان فجر اراک برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس نان سنگکی در نزدیکی بوستان فجر اراک قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان فجر اراک روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان فجر اراک را هم در ادامه می‌بینید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان فجر واقع شده‌اند:

 • فضای سبز
  جهاد نصر
 • پارک شهید جودکی
  (2.7)
  بزرگراه امام علی، فلسفی
 • بوستان احسان
  (4.2)
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، بین میدان شهیده ستاره کتابفروش و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان فجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان فجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان فجر ندارد.
  neshan logo