info
عکس رستوران قاطی پلو پدربزرگ
category

رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان

رستوران

درباره‌ی رستوران قاطی پلو پدربزرگ

رستوران قاطی پلو پدربزرگ (رستوران) در اصفهان و خیابان مصلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند و مرکز تفریحی گردشگری ایران زمین و همچنین فروشگاه هایپر می، رستوران اکبر جوجه، مسجد مصلی امام خمینی (ره)، کلینیک دامپزشکی و جگرسرای ناب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان

برای رفتن به این رستوران در‌ شهراصفهان باید به آدرس مصلی، بعد از طالقانی واقع در بروید.

در شهر اصفهان، رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به Paya italian food رستوران ایتالیایی پایا، رستوران ستاره ها، کباب و بریانی برکت، کباب بریان عشایر و رستوران فارسیان اشاره کرد. وافل، تریا آلونک و قهوه مومنتو از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های شهر اصفهان هستند که در نزدیکی رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان قرار دارند.

چطور به رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

از امتیازهای خوب رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان می‌باشد، ایستگاه اتوبوس دبستان شهید احسانی است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به رستوران قاطی پلو پدربزرگ اصفهان رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران قاطی پلو پدربزرگ واقع شده‌اند:

 • Paya italian food رستوران ایتالیایی پایا
  شیخ صدوق شمالی، هما
 • رستوران ستاره ها
  جهانگیر خان قشقایی، بین شقایق و میر فندرسکی
 • کباب و بریانی برکت
  شیخ مفید، شیخ صدوق شمالی
 • کباب بریان عشایر
  شیخ صدوق شمالی، بین کاخ سعادت آباد و کریمیان
 • رستوران فارسیان
  شیخ صدوق جنوبی، سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Shariati (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران قاطی پلو پدربزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران قاطی پلو پدربزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران قاطی پلو پدربزرگ ندارد.
  neshan logo