عکس اتش نشانی
category

اتش نشانی (محله بهمن، مشهد)

آتش نشانی
4.5
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 22 بهمن

موقعیت اتش نشانی در محله بهمن مشهد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

اتش نشانی (آتش نشانی) در محله بهمن مشهد و بلوار 22 بهمن واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز یکی از سه آتش نشانی در محله بهمن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، پایانه مسافری کلات، رستوران اکبری، اداره گاز منطقه 5 مشهد و لوازم خانگی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 22 بهمن

تلفن تماس: +985137416323

وب‌سایت رسمی: 125.mashhad.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتش نشانی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه 29 آتش نشانی ایستگاه آش نشانی سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اتش نشانی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتش نشانی مشهد ندارد.