info
عکس ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان

ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان معلم شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین آبمیوه و بستنی حشمتیه، میزان فرمان امیر، دانشگاه فرهنگیان مرکز آموزش عالی شهدای مکه، پیتزا پاژن و مجموعه ورزشی غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان تهران

ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حشمتیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، معلم غربی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. ایستگاه تاکسی 133 هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معلم بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  شریعتی، بین مینوی و ناز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  سبلان شمالی، بین سادگی و امین اله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان ندارد.
  neshan logo