info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
category

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر

ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شومینه اچ بی، ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر و سرویس بهداشتی عمومی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران است که در محله کوهسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بابایی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بتون البرز
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر ندارد.
  neshan logo