info
عکس خشکبار سجاد
category

خشکبار سجاد محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
2.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خشکبار سجاد

خشکبار سجاد (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان پانزده خرداد واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت کاظمی و بازارچه عودلاجان و همچنین سرای ابریشم، شرکت فرش پایتخت، خانه موزه شهید دکتر چمران، مهمانپذیر نیکو و لوازم قنادی اکبری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خشکبار سجاد تهران

برای رفتن به فروشگاه خشکبار سجاد تهران باید به شهر تهران، محله بازار تهران و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (+982155588322) تماس بگیرید. فروشگاه خشکبار سجاد تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به آجیل و خشکبار اسلامی، مواد غذایی و خشکبار کیمیا و خشکبار مهرداد احمدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه خشکبار سجاد تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خشکبار سجاد تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آبشار قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه خشکبار سجاد تهران نیز ایستگاه مترو میدان قیام است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه خشکبار سجاد تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه خشکبار سجاد تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده خشکبار سجاد واقع شده‌اند:

 • آجیل و خشکبار اسلامی
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • مواد غذایی و خشکبار کیمیا
  صاحب جمع، بین اردستانی و امین السلطان
 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 15 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکبار سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 15 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکبار سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکبار سجاد ندارد.
  neshan logo