info
عکس ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی
category

ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی محله سلطان منش، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی

ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلطان منش اهواز و خیابان نبوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سلطان منش اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه انبار هلالی و همچنین کالای خانگی قائم، کافه کارن، فروشگاه مصرف محلی ولیعصر، کلینیک بهداشتی و آرایشی صدف و بورس چای و قهوه مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی اهواز

در شهر اهواز، محله سلطان منش ، ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی اهواز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید قاسم سلیمانی، نبوت، بین زمرد و عقیق بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس زمان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سلطان منش3نانوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 4طبقه
  شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کارون، بین بیست متری شهرداری 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس چهارشیر دانشگاه امام حسین
  شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی ندارد.
  neshan logo