info
عکس ایستگاه اتوبوس اتکا
category

ایستگاه اتوبوس اتکا محله منیریه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اتکا

ایستگاه اتوبوس اتکا (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، خانه موزه مقدم و پاساژ المپیک و همچنین فروشگاه اتکا شهید چمران، فروشگاه اصغری شاپ، گاوصندوق کاوه، کفش ملی و دبیرستان دوره اول علامه حلی 1 تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اتکا تهران

در شهر تهران، محله منیریه ، ایستگاه اتوبوس اتکا تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین مرادی و باستیون است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اتکا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی رازی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اتکا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اتکا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  جمهوری اسلامی، بین دلیری و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فتاح (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اتکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اتکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اتکا ندارد.
  neshan logo