عکس ایستگاه مترو میدان آزادی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو میدان آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی

موقعیت ایستگاه مترو میدان آزادی یکی از ایستگاه‌های مترو خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان آزادی (ایستگاه مترو) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوضچه میدان آزادی و موزه علوم زمین و همچنین مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، استخر پنها تهران، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران و پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ميدان آزادی
  (5.0)
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو میدان آزادی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 20 بهمن ماه 1401

   در این ایستگاه غرفه ها کوچکی وجود داره. و همچنین دارای ۶ دستگاه عابر بانک میباشد.

   1
  • avatar
   کاوه
   چهارشنبه 14 دی ماه 1401

   پله برقی هاش کمه

   1
  • avatar
   B.Z
   سه شنبه 17 خرداد ماه 1401

   عالی ترین مسیر

   1
  • avatar
   ‪ʕ•ᴥ•ʔ‬
   پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

   ایستگاه مترو میدان آزادی، یک ایستگاه خط چهار متروی تهران است که در میدان آزادی، جاده مخصوص کرج، ابتدا خیابان برادران رحمانی واقع شده‌است. این ایستگاه که در ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ تأسیس شده دارای ۱۰۶۵۹ متر مربع فضای سرپوشیده می‌باشد.

  • avatar
   کاربر نشان
   سه شنبه 03 آبان ماه 1401

   خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان آزادی ندارد.
  neshan logo