info
عکس ایستگاه مترو میدان آزادی
category

ایستگاه مترو میدان آزادی محله شهرک آپادانا، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو میدان آزادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو میدان آزادی (ایستگاه مترو) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوضچه میدان آزادی و موزه علوم زمین و همچنین مسجد هفتاد و دو تن، استخر پنها تهران، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، پارکینگ و بازار روز آزادی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان آزادی ندارد.
location بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo