عکس ایستگاه مترو میدان آزادی
category

ایستگاه مترو میدان آزادی (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی

موقعیت ایستگاه مترو میدان آزادی در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو میدان آزادی (ایستگاه مترو) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حوضچه میدان آزادی و موزه علوم زمین و همچنین مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، استخر پنها تهران، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران و پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ایستگاه مترو میدان آزادی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، رحمانی، نزدیک به تقاطع میدان آزادی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو میدان آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو میدان آزادی

 • avatar
  B.Z (شهریار سطح ۴) سه شنبه 17 خرداد ماه 1401

  عالی ترین مسیر

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 03 آبان ماه 1401

  خوب

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو میدان آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو میدان آزادی تهران ندارد.