info
عکس ایستگاه اتوبوس باقرخان
category

ایستگاه اتوبوس باقرخان محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باقرخان

ایستگاه اتوبوس باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان باقرخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دندانپزشکی دکتر کیپور و خرما سرای یزدانی و همچنین آش و حلیم دارچین، طباخی بره سفید، کلیز برگر، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و آموزشگاه رانندگی کاج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران

ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین ستارخان و فروزنده می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس برازنده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس باقرخان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه توحید
  توحید، بین فروغ و نجات
 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باقرخان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین ستارخان و فروزنده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo