info
عکس مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست
category

مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست اصفهان

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست

مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان کرمی (24) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینیور مارکت و همچنین کتابسرای پدرام، کلینیک دندان پزشکی شیخ صدوق، دکتر مریم کریمی، ساندویچ لقمه جنوب و پیشنهاد قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست واقع شده‌اند:

 • پاساژ صفویه
  چهار باغ بالا، بین حضرت یحیی و باغ زرشک
 • مجتمع رضا
  شیخ صدوق شمالی
 • بازارچه نیلگون
  (3.0)
  سعادت آباد (آزادگان)، شیخ صدوق جنوبی
 • zarfamزرفام
  (5.0)
  چهار باغ بالا، بین حمید کیانجو و میر فندرسکی
 • مرکز خرید باروژ
  (4.0)
  چهار باغ بالا، کامران (24)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست ندارد.
  neshan logo