info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان محله گاندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله گاندی تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، آسمان نمای گنبد مینا (پلانتاریوم)، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین تالار پذیرایی خانه معلم، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری، گلدستون تایر، هنرستان قدس و ساختمان مرکزی شرکت شیمیایی رازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران

ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران در شهر تهران، محله گاندی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نلسون ماندلا، بعد از بلوار دادمان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی
  بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس بیهقی
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی م انقلاب
  بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی فردوسی
  نلسون ماندلا
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بیهقی انتهای افریقا
  بزرگراه شهید سلیمانی، نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  neshan logo