info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری محله کن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله کن تهران و خیابان شهدای کن واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه، صافکاری نقاشی نوین غرب، آهنگری و جوشکاری پرنیان، آشپزخانه اربابی و گوسفند و دام زنده برادران اشکانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران است که در محله کن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، شهدای کن است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای کن قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانپارس شمالی
  بزرگراه آبشناسان، نظری
 • ایستگاه اتوبوس شهرزیبا
  بلوار جوانمردان، بین مقصود و قدس
 • ایستگاه اتوبوس مسکن شرقی
  بزرگراه آبشناسان، شهران
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر جنوبی
  بزرگراه باکری، شهید اردوشاهی، کانون، بین 14 و 15
 • ایستگاه اتوبوس مسکن غربی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، بین شانزده متری مهدی و قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo