عکس سرکه وردا مشاهده در نقشه نشان
category

سرکه وردا (محله وردآورد، تهران)

کارخانه
4.2
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، شصت و هفتم، بین کوهی و باویلی

موقعیت سرکه وردا در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


سرکه وردا (کارخانه) در محله وردآورد تهران و خیابان شصت و هفتم واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مجتمع یکی از شانزده کارخانه در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران آریایی، مرکز مخابرات ورداورد، پایگاه سرای محله وردآورد (گلزارشهدا)، گلزار شهدا و بهشت سالم وردآورد و بوستان گلزار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از کارخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، شصت و هفتم، بین کوهی و باویلی

تلفن تماس: 02144988541

وب‌سایت رسمی: varda.ir


سایر کارخانه‌های که در محدوده سرکه وردا واقع شده‌اند:

 • پارس اگزوز
  (4.2)
  بزرگراه لشگری
 • مان پلاستیک
  (4.5)
  بزرگراه لشگری، شصت و هفتم، باویلی
 • کارخانه ساسیم
  (4.2)
  وردآورد، احتشامی یگانه
 • شرکت مستر گروه رایا
  (5.0)
  لشگری، بعد از آرین
 • کارخانه پوشاک خوی
  (5.0)
  وردآورد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط meysam (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرکه وردا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرکه وردا کارخانه شرکت

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرکه وردا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرکه وردا تهران ندارد.
  neshan logo