info
عکس بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی
category

بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی محله ازگل، تهران

درباره‌ی بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی

بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی (بانک) در محله ازگل تهران و خیابان نیروی زمینی واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار سروناز، معاونت نیروی انسانی نزاجا، دانشگاه امام باقر (ع)، شهرک شهید سرلشگر بابایی و پارکینگ اختصاصی تالار سروناز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران

آدرس بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران، شهر تهران، محله ازگل، است. شماره تلفن بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران 02122460175 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله ازگل که مشتریان زیادی دارد، بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران است. بانک شهر، بانک صادرات و بانک تجارت از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. یکی از امتیازات این بانک نزدیکی آن به ایستگاه مترو شهید محلاتی است. برای رسیدن به بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس نوبهار پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی تهران را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی واقع شده‌اند:

 • بانک شهر
  ارتش
 • بانک صادرات
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین میدان شاهد و ایثار یازدهم
 • بانک تجارت
  بزرگراه ارتش، نخل
 • بانک صادرات ایران شهید محلاتی 4435
  بزرگراه ارتش، مهتاب، گلستان سوم
 • بانک پارسیان
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانگرد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی ندارد.
  neshan logo