info
عکس ایستگاه اتوبوس دوازده متری
category

ایستگاه اتوبوس دوازده متری (محله علم و صنعت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوازده متری

ایستگاه اتوبوس دوازده متری (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه کوثر و همچنین ایران خودرو 5037، بانک تجارت، فروشگاه افق کوروش، نانوایی تافتون و تعمیرگاه گیربکس داوود رستمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوازده متری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دوازده متری تهران است که در محله علم و صنعت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مظفری نیا، بین علی غنی و صمدی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دوازده متری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد باقری است. تاکسی سرویس سالار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوازده متری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوازده متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس والائیان
  بزرگراه شهید زین الدین، والائیان، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
 • ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، فرجام غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوازده متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوازده متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوازده متری ندارد.
  neshan logo