info
عکس ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا (کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار ملاصدرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، بیمارستان فوق تخصصی آرام و مرکز خرید ملاصدرا و همچنین پمپ بنزین ملاصدرا نور، تالار عروسی لیان، کافه رستوران فونگو، کلینیک دندانپزشکی رویال و کارواش آتیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا را می‌توانید در شهر کرج، بلوار ملاصدرا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ملاصدرا، تقاطع بهاران قرار دارد. ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس مجتبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک رفاه
  بلوار آزادی، بین گلایل و بلوار ماهان
 • ایستگاه اتوبوس لبنیاتی
  بلوار ملاصدرا، بین بلوار نبوت و مقداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول ملاصدرا ندارد.
  neshan logo