عکس بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان
category

بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان (محله زیبادشت، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، اندیشه، ایرانیان

موقعیت بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان (بیمارستان) در محله زیبادشت تهران و خیابان ایرانیان واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مهدی پور و پادیر 1 و همچنین پمپ بنزین دهکده المپیک 182، بازار میوه و تره‌بار زیبادشت، باغ رستوران سفره ایرانی، جگر سرای پدیده المپیک و مسجد جامع المهدی قرار گرفته است.


تصاویر بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن يزداني، چشمه شرقی، اندیشه، ایرانیان

تلفن تماس: 02144708590

وب‌سایت رسمی: iranian-hospital.com


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهرکی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بیمارستان ایرانیان بیمارستان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان

 • avatar
  رضا نسب (شهریار سطح ۶) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان خصوصی اعصاب و روان، پرسنل خوش برخورد، پاسخ گویی و راهنمایی مناسب.

  1
 • avatar
  "میرزایی (شهریار سطح ۳) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  بیمارستان خصوصی اعصاب و روان، پرسنل خوش برخورد، پاسخ گویی مناسب و راهنمایی بجا.

  1
 • avatar
  رشیدی (شهریار سطح ۳) سه شنبه 04 خرداد ماه 1400

  پزشکای خوبی داره ولی خود بیمارستان وضعیت جالبی از نظر امکانات نداره

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان تهران ندارد.