info
عکس مطب دکتر فرشته سلیمانی معز
category

مطب دکتر فرشته سلیمانی معز محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی مطب دکتر فرشته سلیمانی معز

مطب دکتر فرشته سلیمانی معز (مطب پزشک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این مطب یکی از سی و پنج مطب پزشک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و پاساژ کوروش و همچنین پاپکو، آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی، شرکت افرانت، مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) و دفتر اسناد رسمی ۸۶۰ تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر فرشته سلیمانی معز واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر احمد خدری
  سهروردی شمالی، موزه
 • مطب دکتر بیژن قاسمی نژاد ( نیکان )
  سهروردی شمالی، موزه
 • دکتر علی بیژنی فوق تخصص جراحی پلاستیک
  مطهری، بین راهنمایی و سهروردی
 • دکتر زهرائی
  سهروردی شمالی، مطهری
 • دکترشیرزاد
  شریعتی، بین اشراقی و موزه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر فرشته سلیمانی معز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر فرشته سلیمانی معز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر فرشته سلیمانی معز ندارد.
  neshan logo