info
عکس ایستگاه اتوبوس رسالت 11
category

ایستگاه اتوبوس رسالت 11 محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسالت 11

ایستگاه اتوبوس رسالت 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و خیابان رسالت ۱۰ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه و همچنین فرهنگسرای آینه، سوپر مارکت سید، نانوایی سنگک، پارک غدیر و اداره کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت 11 اراک

ایستگاه اتوبوس رسالت 11 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله کوی علوی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی، استاد شجریان، امامت، رسالت 10 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رسالت 11 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس هپکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رسالت 11 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسالت 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلس
  اطلسی، اطلسی 3، بین اطلسی پایین و خیبر
 • ایستگاه اتوبوس دوم هپکو
  شهیدان رجایی
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  شهیدان رجایی - هپکو، میلاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسالت 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسالت 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسالت 11 ندارد.
  neshan logo