info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید خرازی
category

ایستگاه اتوبوس شهید خرازی (محله زیبادشت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید خرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید خرازی در محله زیبادشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید خرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان همت، شرق واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان نیکان غرب تهران و همچنین کارگزاری تامین اجتماعی شماره 200، نانوایی بربری المپیک، فروشگاه آل یاسین، شرکت پرشین پی وی سی و اپل 360 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید خرازی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید خرازی است که در محله زیبادشت خیابان همت، شرق قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید خرازی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید خرازی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید خرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار المپیک
  حسن يزداني، بین جهاد و میدان المپیک
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلشاد یکم و زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس لادن یکم
  زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید خرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید خرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید خرازی ندارد.
  neshan logo