info
عکس پوشاک و لباس زیر زنانه
category

پوشاک و لباس زیر زنانه محله عنصری، مشهد

مزون و فروشگاه لباس زنانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک و لباس زیر زنانه

پوشاک و لباس زیر زنانه (مزون و فروشگاه لباس زنانه) در محله عنصری مشهد و خیابان میرمرتضوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه لباس زنانه در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و بازار رضا و همچنین هتل رفاه، بوستان میرزا کوچک خان، فروشگاه عطر سید جواد ، رستوران طلایی و سوییت آپارتمان رییسی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد

برای رفتن به فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد باید به شهر مشهد، محله عنصری و بروید. فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله عنصری به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند شال و روسری نرگس عمده و جزیی، فروشگاه شال و روسری پردیس و فروشگاه روسری خادم الرضا قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پوشاک و لباس زیر زنانه مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس زنانه که در محدوده پوشاک و لباس زیر زنانه واقع شده‌اند:

  • شال و روسری نرگس عمده و جزیی
    شهید نواب صفوی، نواب صفوی 4
  • فروشگاه شال و روسری پردیس
    شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر
  • فروشگاه روسری خادم الرضا
    بلوار شهدای حج، شهدای حج 2، بازار رضا، شیخ طوسی، بین مسگرها و عسگریه
  • چادر سرای عصار
    امام رضا، ابتدای امام رضا
  • چادر سرای ایرانی
    شهید حنایی، بین 17 شهریور 14 و شهید حنایی 23
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک و لباس زیر زنانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک و لباس زیر زنانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک و لباس زیر زنانه ندارد.
    location استان خراسان رضوی، مشهد، میرمرتضوی
    clock - مشاهده ساعات کاری

    ساعت کاری پوشاک و لباس زیر زنانه

    شنبه 08:00 تا 20:00
    یک‌شنبه 08:00 تا 20:00
    دوشنبه 08:00 تا 20:00
    سه‌شنبه 08:00 تا 20:00
    چهارشنبه 08:00 تا 20:00
    پنج‌شنبه 08:00 تا 20:00
    جمعه 09:00 تا 14:00
    ثبت نظر و تصویر
    neshan logo