عکس صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران (محله یوسف آباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران بزرگراه کردستان، بیگی شرق (خیابان ۶۴)، پلاک ۱۰

موقعیت صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در محله یوسف آباد تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله یوسف آباد تهران و خیابان بیگی، شرق واقع شده است. این اداره یکی از بیست و پنج اداره و سازمان دولتی در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین مرکز باروری و درمان ناباروری مام، دبیرستان دوره اول فرزانگان 1، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، دکتر رضا نصر و باشگاه تناسب اندام آرون قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: بزرگراه کردستان، بیگی شرق (خیابان ۶۴)، پلاک ۱۰

تلفن تماس: 02184130

وب‌سایت رسمی: irimcs.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران واقع شده‌اند:

 • اداره برق منطقه 6
  ولیعصر، اکبری، لاله
 • پست برق شیخ بهایی
  همت
 • کانون بازنشستگان شهرداری تهران
  بزرگراه کردستان، شاد، بین باغ سرا و نشاط
 • شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی
  ولیعصر، پله هفتم
 • اداره برق استان تهران
  ملاصدرا، شیرازی، امینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط معین (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران ندارد.
  neshan logo