info
عکس ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
category

ایستگاه اتوبوس سوم داریوش محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوم داریوش

ایستگاه اتوبوس سوم داریوش (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و خیابان قائم - داریوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تاکسی سرویس داریوش، لاستیک فروشی سید مهدی، کاور مبل ژووان، مجموعه و سالن ورزشی رویای زندگی و کافه ساقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم داریوش کرج

ایستگاه اتوبوس سوم داریوش کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی قائم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سوم داریوش کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس صدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوم داریوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش خ گوهر
  بلوار امام خمینی، بین آزادگان و گوهر
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه رسا
  بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس فرجی
  بلوار مطهری، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  آزادی، بین سوم فاز 1 و دوم فاز 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوم داریوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوم داریوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوم داریوش ندارد.
  neshan logo