info
عکس قلیه سرا عامو حسین
category

قلیه سرا عامو حسین محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

درباره‌ی قلیه سرا عامو حسین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

قلیه سرا عامو حسین (رستوران) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این رستوران یکی از شش رستوران در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برنج و حبوبات ناتا و همچنین چاپخانه تل چاپ، یوگا ققنوس، قصر گل، درمانگاه دندانپزشکی حکمت و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز

آدرس این رستوران،‌ شهرشیراز بلوار استقلال، بین استقلال 47 و 49، است. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز (09174217003) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز یکی از رستوران‌های محبوب در محله زرهی است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به کباب آهو بره، سبزی مارکت اسکیپی، Bergeramo برگرامو، باربیکیو لمزانی و بیرون بر هوبره اشاره کرد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله زرهی کافه ثمین، Cafe Join کافه جوین و کافه کالچر (فرهنگ و هنر) هستند که در نزدیکی رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز قرار گرفته اند.

چطور به رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

در نزدیکی رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز ایستگاه اتوبوس چهارراه ریشمک می‌باشد.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران قلیه سرا عامو حسین شیراز رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Y (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قلیه سرا عامو حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قلیه سرا عامو حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قلیه سرا عامو حسین ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین استقلال 47 و 49
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری قلیه سرا عامو حسین

شنبه 10:00 تا 23:00
یک‌شنبه 10:00 تا 23:00
دوشنبه 10:00 تا 23:00
سه‌شنبه 10:00 تا 23:00
چهارشنبه 10:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 23:00
جمعه 10:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo