info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش (محله گلستان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش

ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و میدان اتریش واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و نه ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین میدان اتریش، تیپاکس گلستان، فروشگاه شهر قصه ، اداره گاز و مشاورین مسکن رسام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش تهران است که در محله گلستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زینعلی، بنفشه نهم جنوبی، میدان اتریش قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه اتریش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز
  هوانیروز، بین دنا و پرواز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی ع
  هوانیروز، بین گلرنگ و سی و پنج متری گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش ندارد.
  neshan logo