info
عکس ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه محله حشمتیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه

ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله حشمتیه تهران و خیابان معلم شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند زندان سیاسی شماره 2 و مجتمع تجاری مگا پارس و همچنین آبمیوه و بستنی حشمتیه، میزان فرمان امیر، بوستان معلم، دبیرستان دخترانه دوره دوم فرهنگ 7 و مجموعه ورزشی غدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه تهران

در شهر تهران، محله حشمتیه ، ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معلم تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  شهدای ناجا، بین مطهری و شاه حسینی
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  شریعتی، بین ناز و مینوی
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  استاد حسن بنا جنوبی، نصیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معلم تخلیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، شریعتی، معلم غربی، معلم شرقی، بین گوهری و امجدی منش
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo