info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله شهرک امیرکبیر، اراک

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله شهرک امیرکبیر اراک و بلوار قائم مقام فراهانی، فخرالدین عراقی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، اداره کل مدیریت درمان و اسناد پزشکی تامین اجتماعی، آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان و باشگاه ورزشی راسپینا (ویژه بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی اراک

در شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر، بانک ملی اراک قرار دارد. بانک ملی اراک یکی از بانک‌های خوب محله شهرک امیرکبیر است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک رفاه کارگران هستند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک ملی اراک برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی اراک ایستگاه اتوبوس انتهای جهرم می‌باشد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملی اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی اراک را ببینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه کارگران
  بزرگراه شهید آنجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماندگار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  neshan logo