info
عکس فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
category

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش محله فاز دو، پرند

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان ستاره واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری های سی و همچنین فروشگاه اتکا، املاک رهسپار، تعویض روغن چمران، فروشگاه آرایشی بهداشتی اسپرینگ و فیزیوتراپی و ورزش تراپی دکتر پاسچر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند را می‌توانید در شهر پرند، محله فاز دو و پیدا کنید. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز دو به شمار آورد. فروشگاه جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرند قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش پرند دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  فردوسی، علامه جعفری، ابوریحان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، 5 متری زهره
 • جانبو
  (4.0)
  کوهستان، کوکب 4، کوکب، کوکب 2
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  (4.0)
  بلوار شهید چمران، خورشید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Soft2k (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ندارد.
  neshan logo