info
عکس ایستگاه اتوبوس رضایی
category

ایستگاه اتوبوس رضایی (محله شهید هرندی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضایی

ایستگاه اتوبوس رضایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان ری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر، کاروانسرای خانات و بازارچه خانات و همچنین مجموعه ورزشی و استخر شهید متوسلیان، باربری آزاد، کتابخانه محقق حلی، حسینیه انصار المهدی و مسجد امام سجاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضایی تهران

ایستگاه اتوبوس رضایی تهران در شهر تهران، محله شهید هرندی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ری، بین رضایی و یزدی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس رضایی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس حاجی عباسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ناطقی
  شوش، بین ناطقی و شجاعی
 • ایستگاه اتوبوس شوش غربی
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • ایستگاه اتوبوس بلورفروشان
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس لرزاده
  خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضایی ندارد.
  neshan logo