info
عکس ایستگاه اتوبوس سخائی
category

ایستگاه اتوبوس سخائی محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخائی

ایستگاه اتوبوس سخائی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سی تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه ملی ایران باستان و بازار چارسو و همچنین تعمیرات ارگ و پیانو دیجیتال میکاییل، هنرستان ماندگار صنعتی، بیمارستان شرکت نفت، سازمان بازنشستگی و تامین درمان نیروهای مسلح و فروشگاه اینترنتی آلمانی استور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخائی تهران

ایستگاه اتوبوس سخائی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فردوسی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخائی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام خمینی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخائی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اکباتان
  سعدی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  جمهوری اسلامی، بین شهریار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و پل حافظ
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخائی ندارد.
  neshan logo