عکس ایستگاه اتوبوس سخائی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سخائی (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس سخائی در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سخائی (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان سی تیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه ملی ایران و بازار چارسو و همچنین بیمارستان شرکت نفت، اداره کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب تهران، هنرستان ماندگار صنعتی، پایگاه بیمارستان شرکت نفت و کلیسای انجیلی حضرت پطروس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخائی

ایستگاه اتوبوس سخائی را می‌توانید در شهر تهران، محله فردوسی خیابان سی تیر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخائی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام خمينی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرانسه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخائی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اکباتان
  سعدی جنوبی، بعد از بوشهری
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  جمهوری اسلامی، بین شهریار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و شهریار
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخائی ندارد.
  neshan logo