info
عکس ایستگاه اتوبوس جباري
category

ایستگاه اتوبوس جباري (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جباري

ایستگاه اتوبوس جباري (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رایحه و همچنین پمپ بنزین نقش جهان، لوازم آرایشی و بهداشتی رخنار، نمایشگاه اتومبیل حافظ، فروشگاه باتری نقش جهان و کوثر مارال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جباري اصفهان

ایستگاه اتوبوس جباري اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین آزادگان و نامجو می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جباري اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جباري اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جباري واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خليفه سلطاني
  بزرگراه امام خمینی، مزروعی
 • ایستگاه اتوبوس قائم
  شهدای لمجیر، بین سعدی و شیرودی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي
  شهدای مارچین، بین الهام و 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جباري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جباري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جباري ندارد.
  neshan logo