عکس ایستگاه اتوبوس جهان کودک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جهان کودک (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین بیست و پنجم و بزرگراه شهید حقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس جهان کودک در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جهان کودک (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، موزه پول و بازار ونک و همچنین پست سریع بین المللی PDE ، داروخانه جهان کودک، گل فروشی بهرام، کارگزاری بانک سامان و آژانس هواپیمایی ستاره ونک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان کودک

ایستگاه اتوبوس جهان کودک در شهر تهران، محله ونک و خیابان نلسون ماندلا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا، بین بیست و پنجم و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهان کودک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس دبیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهان کودک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین بیست و پنجم و بزرگراه شهید حقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان کودک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفر
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی، بعد از بیست متری قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان کودک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان کودک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان کودک ندارد.
  neshan logo