info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه محله فردوس، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوس تهران و خیابان جناح، جنوب واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و پاساژ طلا و جواهر شبنم و همچنین دارالترجمه داریان، کافی نت سبحان، میدان دوم صادقیه، مجتمع طلا و سفر رو ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه تهران است که در محله فردوس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه جناح قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو تهران (صادقیه) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی میلاد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم صادقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شطرنج
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس شالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان چهارم و شهید حاجی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه ندارد.
  neshan logo