info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین رادیولوژی و سونوگرافی خورشید، فروشگاه افق کوروش، راد پروتئین، هات داگ مسعود و فلکه سوم تهرانپارس (میدان سجادیه) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس المهدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  وحید چراغی
  یکشنبه 04 تیر ماه 1402

  بسیار کامل و پرسنل حرفه ی و خوش برخورد

 • avatar
  jamshid_RD
  چهارشنبه 13 مهر ماه 1401

  شروع خط تهرانپارس مطهری هستش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیدالشهداء
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و سجده ای
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پریناز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس ندارد.
  location استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo