info
عکس سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه
category

سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه محله ولنجک، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه

سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولنجک تهران و خیابان باغ واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولنجک و همچنین رستوران باغ گیلاس، کافه لوکال ولنجک، خوابگاه کوی برادران دانشگاه شهید بهشتی، دبستان ایران زمین و دفتر پیشخوان دولت _ نمایندگی ایرانسل قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه واقع شده‌اند:

 • سوپر مینی مارکت
  عدالت، عدالت دوم
 • سوپرمارکت کارا
  درکه، احمدپور، بین بهزاد و طه
 • سوپر توچال
  درکه
 • سوپر یاس عمو حسن
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • سوپر یاس درکه
  درکه، کوهپایه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ولنجک - زعفرانیه ندارد.
  neshan logo