info
عکس ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
category

ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای محله مسکن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای

ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای (ایستگاه اتوبوس) در محله مسکن اراک و خیابان پانزده خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مسکن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، مجموعه گردشگری ژوان، گالری شیک پوشان، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک امام مهدی عجل‌الله‌فرجه و باشگاه تناسب اندام استار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای اراک

در شهر اراک، محله کوی علوی ، ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پل شهر صنعتی، 15 خرداد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اتحاد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهارت فنی و حرفه ای واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان 4
  جهان پناه، علم الهدی، بین ابوالمعصومی و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا
  اطلسی بالا، بین شقایق و پارکینگ 6
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و میدان سلامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای ندارد.
  neshan logo