عکس پایگاه دبستان نجمه
category

پایگاه دبستان نجمه (محله سپیدار، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، انصار، بعد از انصار 6

موقعیت پایگاه دبستان نجمه در محله سپیدار اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دبستان نجمه (مرکز واکسیناسیون) در محله سپیدار اهواز و خیابان انصار، بعد از انصار 6 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیر المومنین و همچنین بانک رفاه کارگران، داروخانه فداکار، آژانس امیر، خودپرداز بانک رفاه کارگران و فروشگاه لوازم پزشکی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، انصار، بعد از انصار 6

تلفن تماس: 06132227887

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دبستان نجمه اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دبستان نجمه اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دبستان نجمه اهواز ندارد.