category کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) (محله تهران پارس، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خوشوقت، صد و پنجاه و چهار شرقی

موقعیت کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) در محله تهران پارس را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) (اداره و سازمان دولتی) در محله تهران پارس تهران و خیابان صد و پنجاه و چهار شرقی واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین کلینیک دامپزشکی جم، ساندویچ پارس، رستوران شیلا، کافه هوکر و بستنی مکلی تهرانپارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خوشوقت، صد و پنجاه و چهار شرقی


سایر مراکز دولتی که در محدوده کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) واقع شده‌اند:

 • مرکز مخابرات عاطف
  (2.1)
  خوشوقت، بین قهاری و تهرانی 176
 • سازمان تأمین اجتماعی شعبه 16
  (2.9)
  تیرانداز، بابا یوسفی، بین میدان قمر بنی هاشم و صد و بیست و یکم
 • دفتر پیشخوان دولت تهرانپارس
  (5.0)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی
  (2.8)
  بزرگراه شهید سلیمانی، میرزازاده (اخوت)، بین قره زاد نیا و خرم بخت
 • شرکت آب و فاضلاب منطقه 2 ناحیه 3
  (5.0)
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  نظرات کاربران در مورد کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران)
  • avatar
   یه دوستدار روانشناسی (شهریار سطح ۷) سه شنبه 20 مهر ماه 1400

   عملکرد متوسطی دارند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کمیته امداد امام خمینی (مناطق 4 و 8 تهران) ندارد.