info
عکس ایستگاه اتوبوس دو راهی
category

ایستگاه اتوبوس دو راهی محله قلهک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دو راهی

ایستگاه اتوبوس دو راهی (ایستگاه اتوبوس) در محله قلهک تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ایرانمهر، موزه سرای شهید آیت الله دکتر بهشتی و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین جگر سرای سلطان، داروخانه شبانه روزی قلهک، شرکت بیمه البرز، بیمارستان کیان و جاست فلافل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دو راهی تهران

ایستگاه اتوبوس دو راهی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قلهک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین افسر و میری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دو راهی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دکترشریعتی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دو راهی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دو راهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شریعتی، کلاهدوز (دولت)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دو راهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دو راهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دو راهی ندارد.
  neshan logo