info
عکس ایستگاه اتوبوس عمار
category

ایستگاه اتوبوس عمار اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عمار

ایستگاه اتوبوس عمار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مرداویج (شیخ کلینی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قائم و همچنین کافه ساباط، فست‌فود کره، رستوران سالابر، کلینیک دامپزشکی کالج و موسسه آموزش عالی آزاد برهان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عمار اصفهان

ایستگاه اتوبوس عمار اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله هزارجریب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مرداویج (شیخ کلینی)، بعد از استقلال میانی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عمار اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس لبخند قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عمار اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عمار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فنی حرفه ای
  هزارجریب
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی-عبوری
  هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی
 • ایستگاه اتوبوس فرایبورگ
  سعادت آباد (آزادگان)، فرایبورگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عمار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عمار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عمار ندارد.
  neshan logo